Diana Toplantı Masası- PLN-6334

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Elit Tasarım Çizgisi

Üst düzey nitelikli, benzersiz bir tasarım anlayışı ile karşılıyor bizi Diana Toplantı Masası. Ahşabın sıcak, samimi ve şık duruşundan ilham alıyor ve bunu farklı renkler ile de destekliyor. Konforu elden bırakmayan ve kurgusu ile de benzersizliğini ortaya koyan tasarım, geniş toplantı salonlarının tamamlayıcısı olacaktır.

İddialı detaylar, iddialı bir tasarım anlayışı ve güçlü bir duruş çizen toplantı masası, güç ve prestijin göstergesidir. İmaja önem veren ve iyi bir temsil alanı yaratmak isteyen yöneticiler, bu çizgide bir tasarım anlayışı ile toplantı odasını tasarlayabilirler.

Altın Çağını Yaşayan Şıklık Anlayışı

Günümüzün ofis trendlerine baktığımızda, ahşap dokusunun altın çağını yaşadığını görüyoruz. Bunu takip eden modern tasarım anlayışı ise harika bir tamamlayıcı oluyor. İşte bu şıklık kavramı, çağımızın ofis mobilyası trendlerini ifade ediyor.

Tasarım dili ile insanları etkisi altına alan Diana Toplantı Masası, konforlu olmakla birlikte, engelsiz bir masa yüzeyi sağlaması ile de göz dolduruyor. Temiz detaylar ve net bir görünüm ile fark yaratıyor.

Teknik Bilgi
Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER