Elegant Toplantı Masası- PLN-6320

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Soft Tasarım

Sade bir tasarım anlayışı ile karşılaşıyoruz Elegant Toplantı Masasında… Ancak bununla birlikte serinin geneline hâkim olan enerjik duruşu da görebiliyoruz. Sadeliği, keskin detayları ve net tasarımı ile kararlı bir imaj oluştururken, güçlü bir izlenim de bırakıyor. Prestijini belirleyen bu özellikleri ile toplantı salonlarını zenginleştiriyor.

Sadeliğinden güç alan toplantı masası, bu duruşu ile yenilikçi bir bakış açısını yansıtıyor. Yalın detayların, ince işçilik ile bir araya geldiğinde ne kadar gösterişli olabileceğini görüyoruz. Bu iddialı özellikleri sayesinde, başarılı ofislere imza atabiliyor tasarım.

Modern Toplantı Salonları

Yenilikçi olmak, geleceğe odaklanmak demek, modern olmak demektir. Bu sebeple de toplantı salonlarında modern çizgiler önem taşır. Elegant Toplantı Masası, modern duruşunu, ince bir tasarım ürünü olan masa ayaklarından, temiz ayrıntılarından ve soft renk seçeneklerinden alır.

Aksesuarların seçiminde özen gösterilen sadeliği, elektronik sistemlerin kullanımını kolaylaştıracak çözümlerde de görüyoruz. Göz yormayan, odaklanmayı zorlaştırmayan bir tablo çiziliyor. Toplantı masalarında görmek istediğimiz dinamik ve çarpıcı etkiyi, bu tasarımda net bir şekilde görebiliyoruz.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 600X450X75h   22 KİŞİLİK

TEK KİŞİLİK MASA : 140X60X75h

SEHPA: 50X50X45

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER