Elegant Toplantı Masası- PLN-6325

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Net Tasarım Dili

Kısıtlı alanları, verimli toplantı odalarına çeviren, şık ve her segmente uygun bir toplantı masası tasarımıdır. Elegant Toplantı Masası, güçlü bir çizgiye sahip… Bunu net bir tasarım dili ile ifade ediyor ve iddialı bir görünüme bürünüyor.

Serinin diğer tasarımlarında da dikkatleri çeken dinamik görünüm ise göz ardı edilmemeli… Bu modelde de aynı enerjiyi ve sıcaklığı hissedebiliyoruz. Tasarımı kararlı bir duruşta sergileyen keskin çizgiler, masa ayaklarından, kullanım yüzeyine kadar her noktasında sezilebiliyor. Bu hatları takip eden ahşap, tasarımcının ilham kaynağını simgeliyor. Doğanın gücünü, yumuşaklığını ve benzersizliğini bünyesinde yansıtan toplantı masası, prestijli ve pratik bir seçim olacaktır.

Modern Ahenk

Yenilikçi olmak günümüzde ilerleyebilmenin temel kuralıyken, Elegant Toplantı Masası, bunu bir adım daha öteye taşıyor. Modern tasarımsal özelliklerini, teknolojinin getirdiği yeniliklere uyumluyor ve elektrifikasyon ihtiyaçlarına da estetik bir şekilde cevap veriyor.

Yeni nesil toplantı alanları tasarlamanın ve benzersiz ofislere imza atmanın yolu, cesaret isteyen seçimlerden geçiyor. İddialı tasarımlara ofisinizde yer açmak, fark edilmek anlamına gelmektedir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI  : 100X100X75h  4 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER