Epsilo Toplantı Masası- PLN-6331

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sadelikten Gelen Şıklık

Sadeliği ön plana çıkaran, bununla birlikte iddialı bir görünüme sahip olan Elegant Toplantı Masası, dikkat çekici tasarımlardan biridir. Elegant serisinin genelinde hâkim olan enerjik tasarım anlayışını da net bir şekilde görebiliyoruz. Bu sayede toplantı salonunda genç ve dinamik bir atmosfer yaratılabilir.

Konfor ise masanın en önemli özelliklerinden bir diğeridir. Önemli konuların görüşüldüğü bu alanda, tasarım kullanıcılarına konforlu bir deneyim yaşatacaktır. Bunu yenilikçi bir bakış açısı ile ele alıyor olması ise oldukça fark yaratıyor.

Ofis Trendlerini Yakından Takip Ediyor

Ofis trendleri, günümüzde belli tarzların, belli tasarım çizgilerinin ve de belli renklerin ön plana çıktığını gösteriyor bize. Elegant Toplantı Masası, soft renkler ve metalik aksesuarlar ile modern bir görünüm kazanıyor.

Yeniliklere açık ve yenilikleri özümseyebilen tasarım, bu anlayış ile doğru orantılı olarak son derece modern bir görünüm ile ön plana çıkıyor. Kullanıcılarına iddialı bir toplantı alanı tasarlıyor ve materyallerin uyumunu önemsiyor. Ayrıca operasyonel yönetim ihtiyaçlarına tam anlamı ile cevap verebilecek, üst seviye niteliklere sahiptir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 180X80X75h  6 KİŞİLİK

                                     360X120X75h 14 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER