Helen Toplantı Masası- PLN-6310

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

İkonik Tasarım Anlayışı

Fark yaratan kıvrımları ile Helen Toplantı Masası, özel nitelikli bir görünüm kazanıyor. Pek çok tasarımdan bu yönü ile farklılaşırken, U formu sayesinde ise kullanışlı bir hal alıyor. Temiz detaylara sahip olan ahşap dokusunun zenginliği ile seviye atlayan tasarım, göz kamaştırıcı bir görünüme bürünüyor.

Farklı renklerde tasarlanabilmesi sebebi ile farklı tarzlara sahip ofislerde rahatlıkla tercih edilebiliyor. Yeni nesil tasarım beklentilerini karşılıyor olması ve fonksiyonelliği sebebi ile ihtiyaçlara da cevap verebiliyor.

Kararlı Bir Duruş

Helen Toplantı Masası, kararlı bir duruş ile karşımıza çıkıyor. Bunu takip eden üretken görünümü, toplantı salonlarında bir tür motivasyon unsuru olacaktır. Ayrıca ofis dinamiğine de kolayca adapte olabilir ve bu enerjik hali ile bir ofis mobilyasından çok daha öte olacaktır.

Dingin, şeffaf ve esnek bir toplantı alanı, daha objektif görüşmelerin gerçekleştirilmesini sağlar. Helen Toplantı Masası da tam anlamı ile bunu sağlayabiliyor. Mimari sadeliği, fonksiyonel bir şekilde kullanıyor ve monotonluktan uzak, dikkat çekici ve akılda kalıcı bir toplantı alanı inşa ediyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 400X180X75h   12 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER