İdeal Çalışma Masası- PLN-4321

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

İdeal Düzene Ulaşın

Adının hakkını veren ve düzeni önemseyen tasarım, renklerin gücünden faydalanıyor. Ahşap dokusunu renkler ile destekliyor ve ortaya gösterişli bir tasarım çıkıyor. Hem iddialı hem de dekoratif olmayı başaran çalışma masası, konforlu bir çalışma alanı sunuyor.

Klasik çizgilerin hâkim olduğu tasarımda, zengin bir görünüm ile karşılaşıyoruz ve bu sayede hem orta seviye hem de üst seviye ofislerin tercihi olabiliyor. Ahşap dokusunu ağırlıklı olarak gördüğümüz tasarım, fonksiyonelliği ile de tasarımsal özelliklerini en üst noktaya taşıyor.

Köşe formu sayesinde daha esnek bir hareket alanı sağlıyor ve kesintisiz bir çalışmayı da mümkün kılıyor. Yüksek konsantrasyona ulaşmak bu tür bir çalışma alanında çok daha mümkün olacaktır.

İlham Veren Tasarım

Çalışma verimliliğini artırıcı ve de konsantre olmayı kolaylaştırıcı tasarım, ilham veren bir yapıya sahip. Ofisinizde ilham rüzgarları estirecek ve kişilere motivasyon sağlayacak olan çalışma masası, tüm özellikleri ile aynı konuyu işaret ediyor. İddialı ve kararlı olan kişilerin, bu yolda başarılı adımlar atmalarını sağlayacak, destekleyici bir tasarıma sahiptir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA MASASI

MASA :160X85X75h

YÜKSEK KESONLU ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:50X50X45h

DOLAP SETİ : 240X40X120 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER