Kudo Çalışma Masası- PLN-4311

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Zarif Bir Tasarım

Sadeliğin, güçlü bir tasarım ile bir araya gelişini temsil eden Kudo Çalışma Masası- PLN-4311, aynı zamanda basit detayları, güçlü renk ve materyaller ile birleştiriyor ve dikkat çekici bir görünüm sunuyor. Metal ayakların, ahşap sıcaklığı ile büyük bir uyum yakaladığını görüyoruz ve bu denge, klasik ofis mobilyası çizgisinin çağımıza uyarlanışını temsil ediyor.

Zarif olduğu kadar da ciddi bir duruşa sahip olan Kudo Çalışma Masası- PLN-4311, hem profesyonel hem de güvenilir bir imaj ortaya koyuyor. Tüm detayları ile orta ve üst düzey ofisleri zenginleştirip, ferah bir çalışma alanı sunacak olan tasarım, klasik ve modern tarzı bir arada sunuyor.

Fonksiyonel Detaylar

Kudo Çalışma Masası- PLN-4311, aksesuarları ve daha pek çok detayı ile akılda kalmayı başarıyor. Zarif olduğu kadar konforlu da olan kulplarının yanı sıra, sahip olduğu elektrifikasyon çözümleri ile de dikkatleri çekiyor. Fonksiyonellik kazandıran bu özelliklerini, geniş ve pratik depolama alanları takip ediyor ve verimli bir ofis ortamı yaratılması mümkün oluyor. Sadeliğin en güçlü yansıması olarak kabul edilebilecek olan tasarım, hemen hemen her ofisin aradığı tamamlayıcı olabilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA  MASASI

MASA:180X80X75h

ÜÇ ÇEKMECELİ HAREKETLİ KESON

ETAJER:80X50X75h 

SEHPA:50X50X45h

KÜTÜPHANE SETİ:160X40X120

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

 

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER