Lara Toplantı Masası- PLN-6311

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Dinamik Tasarım

Şekli, konumlandırılması ve ahşap dokusu ile benzersiz bir toplantı masası olarak değerlendirilebilir Lara Toplantı Masası. Hem tasarımsal özellikleri, hem de tarzı ile elde ettiği imaj, orta ve üst sınıf toplantı salonlarını yansıtıyor.

Enerjik tasarımı, ofis dinamiğine kolayca adapte olabiliyor. Modern tasarım dili ise bize genç ve yenilikçi bir bakış açısını sunuyor. Sadeliği ve geometrik ayrıntıları ile yakaladığı modernliği ise ahşabın sıcak dokusu yumuşatıyor, nihayetinde dengeli bir tasarım bizi karşılıyor.

Karakteristik Özellikler

Lara Toplantı Masası, tüm özellikleri ile karakteristik bir havaya sahiptir. Elektronik donanımı destekleyecek çözümleri, renkleri ve kapasitesi ile bu imajı ortaya çıkarıyor.

Bir toplantı salonu içerisinde değerlendirilecek olursa, hem esnek bir ortam yaratabiliyor, hem dingin, hem de şeffaf bir toplantı gerçekleştirmeyi mümkün kılıyor. Tarzı, detayları ve işlevselliği ile sunduğu bu özellikler, güçlü bir tasarım olarak çıkıyor karşımıza. Verimliliği artırıcı, odaklanmayı kolaylaştırıcı olması da cabası. Bu özellikleri ile bir toplantı masasından beklenenden de fazlasını sunabiliyor. Yenilikçi ve spesifik bir bakış açısını getiriyor önümüze.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 560X180X75h   16 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER