Luban Toplantı Masası- PLN-6300

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Mimari Sadeliğin Temsilcisi

Günümüzde benimsenen mimari sadeliği en iyi şekilde yansıtan Luban Toplantı Masası, ince bir işçiliğin ürünüdür. Yalın ve ince hatları, renk uyumları ve ahşabın yumuşatıcı etkisi ile verimli çalışma alanları yaratıyor. Bu yüzden de ilhamını doğadan aldığını söyleyebiliriz. Tıpkı doğanın dengesi gibi, büyük bir denge ve renk ahengi içerisinde karşımıza çıkar.

Kesinlikle monoton olmayan, aksine entelektüel bir derinlik ile tasarımını tamamlayan toplantı masası, ikonik bir alan tasarlar. Esnek ve şeffaf toplantı alanları tasarlayacak olan masanın, tüm detaylarında ayrı bir özen ve özveri görüyoruz.

Güç ve Prestij

Güç ve prestij simgesi olarak değerlendirilen tasarım, ofis dinamiğine kolayca adapte olabilir ve sizi yavaşlatmaz. Yeni nesil detaylar ile ön plana çıkarılmış olması, ofisin işleyişine uyum sağlarken, görsel zenginlik de katması anlamına gelir. Buna bağlı olarak toplantı alanlarında konsantrasyonu artırırken, dekoratif anlamda da bir ihtişam kazandırılmış olacaktır.

Temiz detayların yarattığı dingin çalışma alanında, en önemli konuları görüşüp, en can alıcı kararları alacağınızı düşünecek olursak, ekstra güç ve prestij simgesi olan tasarım bir tür motivasyon kaynağı olabilir. 

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 400X120X75  12 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir, renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER