Notos Toplantı Masası- PLN-6301

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yalın Tasarım Anlayışı

İncelikli, yalın ve spesifik bir tasarım anlayışının ürünü olan toplantı masası, ihtişamlı bir görünüm ortaya koyuyor. Sadeliğinden güç alan ve ahşap detayların gösterişinden faydalanan tasarım, ilhamını da doğanın can alıcı unsuru olan ağaçlardan alıyor.

Geniş masa ayaklarının, tıpkı bir ağacın sağlamlığında yere basıyor olması, güç, kararlılık ve profesyonelliğin simgesi olarak değerlendirilebilir. Toplantı odalarında yaratılmak istenen prestijli atmosferi, Notos Toplantı Masası, tek başına sağlayabilir.

Dingin ve Şeffaf Bir Çalışma Alanı

Tasarımsal özelliklerinin sağladığı dinginlik ile oldukça konforlu ve şeffaf bir çalışma alanı vadeden toplantı masası, ikonik detayları ile akıllarda yer edecektir. Asimetrik kompozisyonu ile farklılık yaratan ve kesinlikle monotonluktan uzak olan tasarım, tam da esnek çalışma alanları hayal edenlere göre…

Yüksek ofis dinamiğine kolayca adapte olabilen akıllı tasarımı sayesinde Notos Toplantı Masasının, karakteristik bir niteliği olduğunu görüyoruz. Bu iddialı tasarım, kendinden emin ve profesyonel yöneticiliği iş tanımına dâhil etmiş olanlar için son derece cazip olacaktır. Renk alternatifleri ise tasarımın özelleştirilmesini mümkün kılıyor. Toplantı masası koltukları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.  

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI: 450X120X75h 16 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir, renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER