Pegasus Toplantı Masası- PLN-6303

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Karakterli Bir Tasarım

Kendine has net çizgileri ile farklılığını ortaya koyan bir tasarım… Geometrik tasarım anlayışını, renklerin gücü ile bir araya getiren ve bu sayede konsantrasyonu yüksek bir toplantı alanı oraya çıkaran masa, ihtişamlı bir görünüm ile karşımıza çıkıyor.

Esnek, dinamik ve şeffaf bir toplantı alanı hayal edenlerin tercihi olacak niteliktedir. Bunu yaparken, entelektüel özelliklerini de ön plana çıkarıyor. Sahip olduğu karakteristik özellikleri, derin bir doğa ilhamı ile ortaya koyuyor. Tasarımın ahşap dokusu ise bunun en güzel örneği…

Fonksiyonel Hatlar

Görsel olarak dikkat çeken toplantı masası, aynı zamanda fonksiyonel olarak da ön plana çıkıyor. Geniş alanları doldurup, pek çok kişiyi aynı konuya odaklandırabilir. Hareketli ofislerin temposuna ayak uydurabilir ve genç tarzını da bu enerjiye dâhil edebilir.

Simetrik kompozisyonu sayesinde, ahenkli bir görünüm karşımıza çıkaran toplantı masasının, ofiste beklenen verimliliği de sağlayacağından emin olabilirsiniz. Hem şekilsel özellikleri, hem de ayak sistemleri, tam anlamı ile bunu sağlamak üzere tasarlanmıştır. Spesifik seçimler ile zengin bir görünüm elde etmek isteyenlerin ise seçimi Pegasus Toplantı Masasından yana oluyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 20X150X75h   20 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER