Simple Toplantı Masası- PLN-6326

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Basit ama Şık

Sadeliğin getirdiği şıklık, her zaman son derece elit bir görünüm sağlamıştır. Simple Toplantı Masası da konforlu ve sade bir alan tasarlarken, şıklığı da elden bırakmıyor. Bu sayede de hem orta seviye hem de üst seviye ofislerde, pratik bir toplantı alanı yaratabiliyor.

Tasarımsal anlamda, oval detayların ön plana çıktığını görüyoruz ve toplantı masasının bu dengeli duruşu, seçilen malzemelerin ahengi ile bir araya gelince oldukça zengin görünüyor. Ahşap görünümü, başlı başına bir zenginlik ifade ettiğinden, Simple Toplantı Masasının da bu durumdan payını altığını görüyoruz.

Estetik ve Fonksiyonel

Tasarım sürecinin özenle yürütülmesi sonucunda, estetik nitelikli bir toplantı masası ortaya çıkarılmıştır. Minimalist özellikleri ise fonksiyonel olmasını sağlıyor. Dar alanlarda efektif bir şekilde konumlandırılabilir ve verimli çalışma ortamı inşa edebilir.

Yalın hatları ile dingin ve estetik bir imaj oluşturan, bununla birlikte toplantı odalarında yeniliklere imza atan tasarım, ikonik seçimlerden biri olacaktır. Estetik anlayışı olan, pratik seçimler yapmayı önemseyenler için Simple Toplantı Masası oldukça uygundur.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 100 Q 4  KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER