Taras Toplantı Masası- PLN-6307

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Kendinden Emin Bir Tasarım Anlayışı

Taras Toplantı Masası, tam anlamı ile kendinden emin bir duruş sergiliyor. Bu da kararlı ve üretken bir ofis imajının temeli anlamına gelir. Güçlü, prestij sahibi, kararlı ve kendinden emin bir tasarım dilinin kullanıldığı toplantı masası, modern ofislerin bir tamamlayıcısı olacaktır.

Güçlü duruşunu ise mimari sadeliğinden alır. Güçlü ayaklar üzerinde yer alan zarif bir zemin ile ahşabın şıklığı bir araya gelmiş ve gösterişli bir tasarım ortaya konulmuştur. Ofisin tarzı ne olursa olsun, kolayca uyum sağlayabilir ve hatta değişen zamana da kolayca uyum gösterecektir.

Konforlu Ofisler

Konforlu ofisler için, ince düşünülmüş mobilyalar tercih etmek gerekir. Taras Toplantı Masası da bunlar biri… Konforlu ve fonksiyonel olmakla birlikte, günümüzde teknolojinin gelişimi ile beraber sürekli değişen ofis ihtiyaçları ve operasyon sürecine doğrudan katkı sağlayacak, kolayca adapte olacaktır.

Temiz detaylarını, istenilen renklerle tamamlamak mümkündür ve esnek bir çalışma alanı tasarlamak da yine bu toplantı masası ile son derece kolay olacaktır. İkonik büro mobilyaları arasında değerlendirilen tasarım, şık bir toplantı odası yaratabilir.

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 240X120X75h  8  KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR,

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olup diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir, renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER