Ulius Toplantı Masası- PLN-6308

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yenilikçi ve İhtişamlı

Bazı ofis mobilyaları için tam anlamı ile “ihtişamlı” sıfatını kullanabiliyoruz. Ulius Toplantı Masası bunlardan biri. U forma sahip olan masa, ahşap desenin zengin bir görünüm ile kullanıldığı, keskin, köşeli, net tasarımı ile göz dolduran bir tasarım.

İki renkli tasarımı sayesinde, daha da zengin bir duruş yakalıyor ve spesifik bir parça haline geliyor. Bu sayede de oldukça ihtişamlı bir duruş yakalayıp, kullanıcılarını destekliyor. Her bir ayrıntısı, bu üst seviye görünümü tamamlamak üzere özenle tasarlanmış…

Entelektüel Derinlik

Sahip olduğu entelektüel derinliği, toplantı odasına uygun bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımın en belirgin özelliklerinden biridir bu durum. Benzersiz bir asalet ile çıkar karşımıza. Asaletini fonksiyonel özellikleri ile de destekler.

Örneğin elektronik cihazlara uyumluluk anlamında sahip olduğu çözümler, oldukça önemlidir. Şık bir şekilde gizlenen, bununla birlikte pratik konumlandırmaya sahip elektrifikasyon çözümleri, kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Oldukça kalabalık bir kitleyi aynı masa başında toplama kapasitesine sahip olan Ulius Toplantı Masası, orta ve üst sınıf ofislerin en can alıcı noktasını göz alıcı bir şekilde tasarlama becerisi ile fark yaratıyor.

Teknik Bilgi

TOPLANTI MASASI : 720X240X75h   19 KİŞİLİK 

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER