Vio Toplantı Masası- PLN-6336

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Asil Dekorasyon Anlayışı

Asil bir görünüm için ihtiyaç duyulan tasarımsal çizgiyi Vio Toplantı Masasında görebiliyoruz. Aynı zamanda renkleri ile de bahsettiğimiz bu asaleti sonuna kadar yansıtıyor. Masa ayaklarının dengeli ve ahenk içerisindeki duruşunu, masa yüzeyinin göz alıcı ayrıntıları tamamlıyor.

Bu şık duruşu ise konfor destekliyor. Konforlu bir toplantı alanı sunan tasarım, kusursuz bir görünüme sahip. Bunu işlevselliği ile de desteklerken, konumlandırma kolaylığı ile fark yaratıyor.

Klasik Bir Güzellik

Klasik mobilyalara has bir ağırlığı olan tasarım, son derece kararlı ve de profesyonel niteliklere sahip. Hem ofis mobilyalarında gördüğümüz klasik duruşu görebiliyoruz burada, hem de bir toplantı masasında söz konusu olan temel ihtiyaçlara cevap verme kapasitesini…

Karar verme süreçlerin doğrudan olumlu etkide bulunacak, bunu yaparken kararlı bir imaj ortaya koyacak olan Vio Toplantı Masası, zengin ve dekoratif bir görünüme sahip… Yani her şeyden önce dekoratif bir unsur olarak, iddialı büroların seçimi olacaktır. Her bir ayrıntısı ile zarafet unsuru olan toplantı masası, görüşmelerini önemseyenlerin seçimi…

Teknik Bilgi

TOPLANTI  MASASI  : 560X150X75h 18 KİŞİLİK

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı doğal papel ağaç kaplama uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER