Admete Banko- PLN-7318

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sofistike Tasarım

Sofistike bir tasarım anlayışının ürünü olan banko, pek çok özel konumlandırma ile kullanılabilir ve danışma ve benzeri amaçlara hizmet edebilir. Tasarımsal tüm özellikleri, dikkatle bakıldığında fark edilen ayrıntıları ve genel şekli ve fonksiyonu ile bir bütün olarak sadeliği benimsemiştir. Bunu yaparken, sadeliğin bırakacağı temiz hatları da ön plana çıkarır.

Sadeliğin zenginliğini belirgin bir şekilde görebildiğimiz tasarım, renk alternatifleri ve her bir tasarımda karşımıza çıkan renk kombinasyonları ile adeta özelleştirilebilir niteliktedir. L formu ile birden fazla çalışanı aynı ortamda verimli bir şekilde çalışmaya teşvik eden tasarım, bu şekilde ekstra bir işlevsellik kazanıyor.

İnce İşçilik Ürünü

Basit detayları, ince işçilik ile zengin birer tasarımsa ayrıntıya dönüştüren Admete Banko, esnek çalışma alanları yaratabilir. Bunu aynı zamanda şeffaf da bir atmosfer sağlayarak destekler. Nihayetinde ise entelektüel derinliği olan, sadeliğin gücünü ve ihtişamını ortaya koyan bir ürün karşımızda yer alıyor. İnce ve yalın hatlarını her bir noktasında kolayca görebilirsiniz. Göze hitap ettiği gibi çalışma alanını da güzelleştiriyor olması ise bankonun mükemmelliğini sağlıyor.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:320X120X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER