Akaman Ofis Bankosu- PLN-7302

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern ve Minimalist

Simetrik çizgileri ile modern bir görünüm yakalayan tasarım, tam anlamı ile göze hitap ediyor. Zengin ve kendinden emin duruşu ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Akaman Ofis Bankosu, farklılığı ile yeni nesil bir izlenime sahiptir ve bu yenilikçi halini işlevsel pek çok özellik ile tamamlayarak, özgün bir hal almıştır.

Talep edildiği taktirde çokça depolama alanı içererek entegre edilen sistemler, bir ofis bankosundan beklenenin üstünde performans anlamına gelir. Bu sayede daha da işlevsellik kazanıyor tasarım… Üstelik çok sayıda çalışanın aynı noktada, düzen içerisinde çalışabilme becerisine sahip olmasını sağlar.

Karakteristik Ofisler

Karakteristik bir ofis anlayışı, bizi dekoratif niteliği olan ofis mobilyalarına yöneltir. Tam anlamı ile bir tarzı ve karakteri olan Akaman Ofis Bankosu, kendi kişiliği ve imajı olan ofisler için ideal olacaktır. İddialı bir tasarım olarak ofislerin öncelikli tamamlayıcısı olarak nitelenebilir.

Zengin duruşu ise karakterinin önemli bir parçası… Geometrik stili, köşeli formu ve çokça rengi seçenek olarak sunması, daha da farklılaşmasını ve özgün bir hal almasını sağlamaktadır.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:360X140X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplı veya mdf üzeri lake cilalı olarak  iki alternatifli üretim yapılabilir.

Lamine kaplı ürünlerin kenarları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER