Layer Banko- PLN-7321

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sofistike Tasarım

Sofistike bir tasarım anlayışının ürünü olan banko, pek çok özel konumlandırma ile kullanılabilir ve danışma ve benzeri amaçlara hizmet edebilir. Tasarımsal tüm özellikleri, dikkatle bakıldığında fark edilen ayrıntıları ve genel şekli ve fonksiyonu ile bir bütün olarak sadeliği benimsemiştir. Bunu yaparken, sadeliğin bırakacağı temiz hatları da ön plana çıkarır.

Sadeliğin zenginliğini belirgin bir şekilde görebildiğimiz tasarım, renk alternatifleri ve her bir tasarımda karşımıza çıkan renk kombinasyonları ile adeta özelleştirilebilir niteliktedir. L formu ile birden fazla çalışanı aynı ortamda verimli bir şekilde çalışmaya teşvik eden tasarım, bu şekilde ekstra bir işlevsellik kazanıyor.

İnce İşçilik Ürünü

Basit detayları, ince işçilik ile zengin birer tasarımsa ayrıntıya dönüştüren Layer Banko, esnek çalışma alanları yaratabilir. Bunu aynı zamanda şeffaf da bir atmosfer sağlayarak destekler. Nihayetinde ise entelektüel derinliği olan, sadeliğin gücünü ve ihtişamını ortaya koyan bir ürün karşımızda yer alıyor. İnce ve yalın hatlarını her bir noktasında kolayca görebilirsiniz. Göze hitap ettiği gibi çalışma alanını da güzelleştiriyor olması ise bankonun mükemmelliğini sağlıyor.

Teknik Bilgi
Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER