Aura Büro Bankosu- PLN-7308

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern Bir Dokunuş

Ofislerin modern dokunuşu, yenilikçi yüzü ve olası her yeniliğe en kolay şekilde adapte olabilen tasarımı… Aura Büro Bankosu, farklı nitelikte malzemelerin uyumlu birlikteliğini konu alıyor. Hem ilham kaynağı olan ahşabı görüyoruz, hem de şeffaf ve dingin bir atmosfer yaratan cam giriyor devreye.

Tüm ayrıntıları ile değerlendirildiğinde tasarımsal olarak son derece çağdaş ve yenilikçi bir duruşa sahiptir. Bunun yanında sürekli değişen ve gelişen ofis şartlarına ve operasyonel ihtiyaçlara, kolayca adapte olabilir ve çalışanların işini kolaylaştırabilir.

Dinamik Tasarım

Söz konusu ofis dinamiğine uyum sağlayıp, aynı tempoyu yakalayabilecek bir tasarım tercih edilmelidir. Aura Büro Bankosu, hem genç hem de dinamik detayları ile tasarımsal anlamda bir enerji ortaya koyuyor.

Hareketli ofislerin enerji kaynağı olup, aynı zamanda dekoratif bir unsur olarak da ön plana çıkan büro bankosu, modern çağın özel nitelikli ürünlerinden biridir. Çağın ihtiyaçlarına cevap verdiği gibi, beklentilerin de üstünde bir fonksiyonellik ile karşımıza çıkmaktadır.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:250X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri laminat kaplı Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER