Gold Banko- PLN-7320

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Fonksiyonel Nitelik

Fonksiyonelliği öncelikli özelliği olarak kabul etmiş olan Gold Banko, birden fazla çalışanı aynı birimde bağımsız bir şekilde çalışma imkânına kavuşturuyor. Kullanışlılığı, çalışanlara da bu noktaya başvuracak kişileri de etkiliyor. Nihayetinde pratik bir kullanım, daha verimli bir işleyiş mümkün olabiliyor.

Tasarımsal olarak ise önemli detaylar dikkat çekiyor. Ahşap, her zamanki samimiyeti ve yumuşak dokusu ile tasarımın kalbinde yer ediniyor. Takip eden modern özgün detaylar, tasarıma enerji verici birer zenginlik olarak kabul edilmelidir. Bunu cam yüzey takip ediyor ve tasarımın bir basamak daha yukarıya taşınması mümkün oluyor.

Ofis Dinamiğine Uygun

Ofis dinamiğine uyum sağlayabilen, aktif bir işleyiş içerisinde kolaylaştırıcı olabilecek olan Gold Banko, enerjik görünümü ile konumlandığı birimin enerjisini yükseltecektir. Bunu genç bir imaj ile gerçekleştirdiğinden, yenilikçi bir imajın da oluşmasında etkilidir.

Ofis mobilyalarında karşımıza çıkan yenilikleri bünyesinde toplayan banko, dengeli bir tasarım, geometrik ayrıntılar ile zenginleşen dekoratif bir unsur olarak değerlendirilebilir. İlham verici görünümü ile iş verimliliğine büyük katkı sağlayacak, büronun merkezi olarak tanımlanabilecektir.

Teknik Bilgi
Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER