Akus Resepsion- PLN-7309

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Özgün Hatlar

Gücünü, özgünlüğünü ve şıklığını sadeliğinden alan bir tasarım… Akus Resepsion, sadeliği ve basit çizgileri benimsemiş bir tasarıma sahip olmakla birlikte, sadeliğinde gizli olan bir şıklığı ortaya koyuyor. Tasarım köşeli hatların, keskin çizgilerin, ahşabın sıcaklığı ile ele alınıp, farklı renkler ile desteklenmesi sonucu ortaya çıkmıştır.

Hem böylesine sade olup, hem de özgünlüğünü koruyabilen resepsiyon masası, minimalist duruşu ile güven uyandıran bir tasarımdır. Şeffaf çalışma alanı ihtiyacına da en iyi şekilde cevap verebilir. Bu sayede çalışanlarını da özgür bırakan bir alternatif haline geliyor.

İşlevsel Detaylara Sahip

İşlevsellik, ofisin her bir noktasında konumlanmış her mobilya için gerekli temel unsurdur. Kullanılan mobilyadan maksimum fayda elde etmek istersiniz. Akus Resepsion, minimalist tasarımı ile geniş ve konforlu bir kullanım alanı bırakırken dominantlığı ile de mekanına değer katıyor.

Her bir özelliği ile iş verimine pozitif etkide bulunacak olan tasarım, yenilikçi bakış açısını benimsemede çekincesi olmayanlara hitap ediyor.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:220X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER