Adonis Lamine Banko- PLN-7312

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern Sadelik

Geometrik desenlerin ağırlıklı olarak kullanıldığı, bununla birlikte sadeliğin de ön planda tutulduğu tasarım, modern bir alternatiftir. Ofisinde modern mobilyalar isteyenler ile yenilikçi ve genç bir bakış açısı ile hizmet vermeyi isteyenlerin Adonis Lamine Banko ile aradığı tüm ofis mobilyası özelliklerini bir arada bulacağını söyleyebiliriz.

Sade çizgilerinde gizlediği modern yüzü ile konforlu bir çalışma ortamı yaratan tasarım, fark yaratmak isteyenler ile akılda kalmak isteyenlerin seçimi olacaktır. Akılcı bir tasarım süreci sonucunda hayata geçirilen Adonis Lamine Banko, akıllarda yer etmek isteyenlerin seçimi olacaktır.

Konforlu ve İşlevsel

Çeşitli entegre birimler ile birlikte konumlandırılabilen banko tasarımı, genel anlamda sunduğu konforu, işlevsel özellikleri ile bir araya getiriyor ve ofisin iş verimliliğini bir tık yukarıya taşıyor.

Günümüzde hızla değişip gelişen çalışan profilini destekleyen ve modern zamanların getirisi olan yeniliklere de oldukça hızlı bir şekilde adapte olabilen tasarım, benzersiz bir ofis deneyimi sunuyor. Tasarım pek çok farklı şekilde, ofisin birbirinden farklı noktalarında konumlandırılabilir. Ekstra depolama alanları ile birlikte ise farklı kurgulamalar yapılabilir. 

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:280X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER