Agron Banko- PLN-7301

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Fonksiyonel Nitelik

Fonksiyonelliği öncelikli özelliği olarak kabul etmiş olan Agron Banko, birden fazla çalışanı aynı birimde bağımsız bir şekilde çalışma imkânına kavuşturuyor. Kullanışlılığı, çalışanlara da bu noktaya başvuracak kişileri de etkiliyor. Nihayetinde pratik bir kullanım, daha verimli bir işleyiş mümkün olabiliyor.

Tasarımsal olarak ise önemli detaylar dikkat çekiyor. Ahşap, her zamanki samimiyeti ve yumuşak dokusu ile tasarımın kalbinde yer ediniyor. Takip eden modern özgün detaylar, tasarıma enerji verici birer zenginlik olarak kabul edilmelidir. Bunu cam yüzey takip ediyor ve tasarımın bir basamak daha yukarıya taşınması mümkün oluyor.

Ofis Dinamiğine Uygun

Ofis dinamiğine uyum sağlayabilen, aktif bir işleyiş içerisinde kolaylaştırıcı olabilecek olan Agron Banko, enerjik görünümü ile konumlandığı birimin enerjisini yükseltecektir. Bunu genç bir imaj ile gerçekleştirdiğinden, yenilikçi bir imajın da oluşmasında etkilidir.

Ofis mobilyalarında karşımıza çıkan yenilikleri bünyesinde toplayan banko, dengeli bir tasarım, geometrik ayrıntılar ile zenginleşen dekoratif bir unsur olarak değerlendirilebilir. İlham verici görünümü ile iş verimliliğine büyük katkı sağlayacak, büronun merkezi olarak tanımlanabilecektir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:360X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri laminat kaplı diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER