Akaman Ofis Bankosu- PLN-7323

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yenilikçi ve Profesyonel

Genel tasarım hatları ile yenilikçi bakış açısını ortaya koyan tasarım, köşeli formları ile modernliğini ön plana çıkarıyor. Hem profesyonel bir görünüme bürünüyor hem de güçlü bir imaja sahip olduğunu gösteriyor.

Pek çok kullanıcının, aynı ortamda verimli bir şekilde çalışabilmesine imkân sağlayan pratik tasarımı ile kullanışlılığını ön plana çıkarıyor. Ayrıca bu durum da yine yeni nesil bakış açısının bir yansımasıdır. Genç ve dinamik oluşu, ofis dinamiği yüksek olan konumlanmalarda da maksimum performans anlamına geliyor. Yani ihtiyaçlara kolayca cevap verebilir ve şartlara adapte edilebilir.

Entegre Birimler

Tasarımın iş verimliliğine olan katkısında, entegre sistemlerin söz konusu olması önemli bir destektir. Bu sayede çokça depolama alanından ve daha esnek bir çalışma ortamından söz edebiliyoruz. Talep ettiğiniz taktirde köşeli formları ile dikkat çeken depolama alanları, Akaman Ofis Bankosunun genel tasarım özellikleri ile bütünleşiyor, göze hitap eden bir ürün ortaya çıkıyor.

Ofis ortamlarında operasyonel süreçlerin yönetildiği bu ofis bankosu, modern ve akıllıca tasarlanmış bir iş yeri içi ideal olacaktır. Tasarımı pek çok yeniliği ve verimliliği bünyesinde bir araya getiriyor.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:320X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplı veya mdf üzeri lake cilalı olarak  iki alternatifli üretim yapılabilir.

Lamine kaplı ürünlerin kenarları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER