Akis Banko- PLN-7306

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Karakterli ve Profesyonel

Karakterli bir ofis için karakter sahibi ofis mobilyaları tercih edilmelidir. Akis Banko, tam anlamı ile karakteristik sade bir tasarım anlayışıyla hayata geçirilmiştir. Ahşabın, pek çok farklı malzeme ile büyük bir uyum yakaladığını ve bu şekilde benzersiz bir görünüme kavuştuğunu görüyoruz.

Profesyonel duruşu ise Akis Banko tasarımının en önemli özeliklerinden biridir. Genellikle karşılama ya da danışma bankosu olarak tercih edilen bu tasarımın, profesyonel bir izlenim bırakması tercih edilir. Tüm kurgusu ve konumlandırma imkânları ile profesyonelliğini destekler ve sahip olduğu imajı korur.

Şık Ayrıntılar

Akis Banko, ayrıntılarda şıklığı yakalamış bir tasarım. Yalın ve sade hatlara sahip olmakla birlikte, zengin görünüme sahip malzemeleri harmanlıyor. Bunu mükemmel bir renk uyumu içerisinde gerçekleştirdiğinden, göze hitap eden, konforlu ve iyi hissettiren bir alan ortaya çıkıyor.

Şeffaf ve elit bir çalışma ortamı yaratmayı mümkün kılan, bunu yaparken tasarımsal ayrıntıları da gözden kaçırmayan ve profesyonel bir imaj ortaya koyan Akis Banko tüm bürolar için iyi bir seçimi olabilir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:220X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER