Aktor Ofis Bankosu- PLN-7325

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Geniş Kullanım Alanı

Banko tasarımlarında, yer kısıtlılığı bazen zaruri bir durum olsa da kısıtlayıcı olduğu için konforun önüne geçiyor. Aktor ofis bankosu ise akıllı tasarımı sayesinde dar alanları daha verimli kullanmayı mümkün kılıyor. İki farklı yükseklik ile birden fazla çalışana hareket ve hizmet alanı sağlıyor.

Konfor, doğrudan çalışma verimine etkide bulunduğu için ofis mobilyalarında göz ardı edilmemesi gereken bir özelliktir. Konforu gözetilmiş olan tasarımlar ile daha çok başarı elde edilebilir, çalışanların daha verimli bir çalışma süreci geçirmesi sağlanabilir.

Çarpıcı Ayrıntılar

Ahşap ağırlığında gerçekleştirilen tasarım, şeritler ile farklı bir tarza yöneliyor, modern bir hava yakalarken aynı zamanda yenilikçi bir izlenim de uyandırıyor. Üstelik bu özelliği ile farklı malzemeler bir araya geldiğinde nasıl şık bir tasarım ortaya çıkarabilir, bunu gösteriyor.

Farklı tasarımıyla görünümü ile bulunduğu ortamın atmosferini değiştirecek, işlevsel özellikleri ile de konsantrasyon üzerinde olumlu etkilerde bulunacaktır. Çarpıcı ayrıntıları ile konumlandığı alanı şıklaştıran ve pozitif enerji oluşturan tasarım, dekoratif bir öğe olarak da önem taşımaktadır.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO: 200x70x120h / 250x70x120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri laminat kaplıdır.Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER