Alala Banko- PLN-7310

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Kararlı ve Üretken

Alala Banko, öncelikle tasarımı ve tarzı ile dikkatleri çekiyor ve tarzının bıraktığı ilk izlenim, kararlı bir duruş oluyor. Bunu üretkenliği ile tamamlıyor ve bu sayede de ofisler için ideal bir şıklığa ulaşıyor. Oluşturduğu karakterli duruş ile dikkat çekici olmayı da başarıyor ve konumlandığı alanda fark ediliyor.

Tasarımın daha derinine indiğimizde ise ahşap görünümlü desenin sıcaklığı ile karşılaşıyor. Bunu destekleyen doğrusal desenler, farklı renkleri ile göze çarpıyor ve bankonun estetik bir nitelik kazanmasını sağlıyor.

Hem Dekoratif Hem Kullanışlı

Kullanışlılık her ofis mobilyasında temel hedef olsa da bir bankodan söz ediyorsak, son derece hareketli bir ortam olacağını da biliriz ve çok daha fazla işlevsellik bekleriz. Alala Banko, tam anlamı ile bu düşünce çerçevesinde tasarlanıp hayata geçirilmiştir. Ofis dinamiğine uyum sağlayabileceği gibi, detayları ile çok daha geniş bir hareket alanı sağlar. Yani kullanışlılık ifade eder.

Dekoratif özellikleri ile göze hitap ederken, pratiklik kazandıran ayrıntıları sayesinde aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak nitelenebilir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:180X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER