Alope Danışma Bankosu- PLN-7331

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Ayrıcalıklı Bir Tasarım

Elit görünümü ile fark yaratan ve üst düzey ofislerin seçimi olan Alope Danışma Bankosu, özenli bir tasarım sürecinin ürünüdür. Farklı renkler, farklı malzemeler ve dikkat çekici bir stil ile oluşturulan bankonun farklı şekillerde kurgulanması ve mekana göre konumlandırılması da mümkün olacaktır.

Tasarım diline baktığımızda, ağaç dokusunun asaletini hissediyoruz ve ilhamını geleceğin bilgeliğinden alan tasarımın modern çizgileri ile karşılaşıyoruz. Geometrik ayrıntılar ile modern bir imaj oluşturulmuş ve bu sayede yeniliklere adapte olabilen bir duruş yakalanmıştır.

Karakteristik ve Profesyonel

Alope Danışma Bankosu, tüm tasarımsal özellikleri ile bir bütün olarak karakteristik bir çizgide yer alır. Fark edilen bu tasarımı, aynı zamanda profesyonel bir imaj ile görüyoruz. Danışma bankosu ile yakalanmak istenen izlenip de tam olarak bu olacaktır.

Profesyonel, güvenilir, karakteristik ve özgüvenli… Tüm bu sıfatlar, Alope Danışma Bankosunu ifade ediyor. Bu sayede ofislerin verimliliği de bir adım yukarıya taşınacaktır. Üstelik çalışanlar için de çok daha dingin ve esnek bir çalışma ortamını ifade etmektedir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO: 180x60x80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplı veya yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olarak iki alternatifli üretim yapılabilir.

Lamine kaplı ürünlerin kenarları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER