Alpos Ofis Bankosu- PLN-7333

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Dairesel Şıklık

Dairesel bir banko tasarımı olarak hem kısıtlı alanların verimli kullanılmasını sağlıyor, hem de şık ve dikkat çekici bir görünüm ile bizi karşılıyor. Alpos Ofis Bankosu, şeffaf bir ortam yaratıyor ve bu atmosferde güvenilirliği, profesyonelliği ve samimiyeti ön plana çıkarıyor.

Ofis bankosunda beklenen tüm bu özellikleri Alpos Ofis Bankosu üzerinde bir arada görebiliyoruz. Ahşabın, camın şeffaflığı ile oluşturduğu kombinasyon ise hem şık görünüyor, hem de daha enerjik bir çalışma ortamı yaratmada etki gösteriyor.

Dinamik Ofislere Göre

Ofis dinamiğine uyum sağlayabilecek banko seçimleri, daha başarılı çalışmalar organize etmek ve operasyonel süreçleri de çok daha kolay yönetmek demektir. Şık detayları, dairesel formunu süsleyen şerit ayrıntıları ile göze çarpan tasarım, geniş bir hâkimiyet alanı sunarak daha esnek hareket etme imkânı anlamına gelmektedir.

Adeta aydınlık ve ferah bir ortam yaratan tasarım, iddialı olduğu kadar da fonksiyoneldir. Yönetici ve çalışma koltukları kategorimizi inceleyip uygun ürün ile kombini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO: 200x70x125h / 250x70x125h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri laminat kaplıdır.Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER