Amor Büro Bankosu- PLN-7336

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Zarif ve İncelikli

Zarafet yüklü bir ofisin yolu, doğru mobilyaları seçmekten geçer. Amor Büro Bankosu, tam anlamı ile böyle bir tasarım. Doğrusal formu, pek çok çalışanı aynı ortamda istihdam etmesi ve bununla birlikte ferah bir ortam yaratması ile farklılığını ortaya koymaktadır.

Ahşabın muhteşem iç ısıtıcılığını gördüğümüz tasarım, farklı renkler ile destekleniyor ve zengin bir duruşa kavuşuyor. Güçlü bir imaj ortaya koymaktadır ve özgün ofisler için ideal bir seçim olabilir. Profesyonelliğini de beraberinde yansıtır ve tam anlamı ile üst düzey bir deneyimi ifade eder.

Göz Alıcı Ayrıntılara Sahiptir

Ayrıntılar bu tasarım en önemli noktalarıdır. Çünkü akılda kalıcı, basit fakat fark yaratan detaylar ile karşılaşıyoruz. Tasarımın formu, renk seçimindeki özgürlüğü, masa ayaklarının sadeliği ve de talep ettiğiniz takdirde depolama alanı destekleri bu bağlamda ön plana çıkıyor.

Geniş bir çalışma alanı yaratılmak isteniyor, çalışanlar özgür bırakılmak isteniyorsa, Amor Büro Bankosu ile özgür ve özgün bir ortam yaratmak çok kolay olacaktır. Başlı başında farklılık yaratan bir tasarım olduğundan, ofisin de atmosferini değiştirebilir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:280X60X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz..

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER