Anios Banko- PLN-7340

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Klasik ve Asil

Renk ve tasarım çizgisinden aldığı asaleti, klasik bir görünüm ile karşımıza çıkaran Anios Banko, ağırbaşlı görünümü ile akıllarda yer ediyor. Bununla birlikte akıllıca bir tasarım anlayışının ürünü olduğunu kolayca anlayabiliyorsunuz. Hem detaylarından bunu sezmek kolay, hem de renk alternatiflerinden, fonksiyonel olmasını sağlayan çeşitli özelliklerinden anlaşılabiliyor.

Ayrıca birden fazla kullanıcısının esnek bir çalışma ortamına sahip olmasına imkan veren bir tasarımla karşımıza çıkmaktadır.

İkonik Tasarım

Klasik tarzın, doğrusal bir form ve göz dolduran renkler ile bir araya gelmesi sonucu, ikonik bir tasarım karşımıza çıkıyor. Adeta benzersiz bir stil ortaya koyuyor ve bu anlayış ile kolayca ayırt edilebiliyor.

Anios Banko, talep etmeniz ile depolama alanlarının dâhil olmasıyla birlikte, ekstra fonksiyonellik kazanmaktadır. Her bir ayrıntısında karşımıza çıkan zarafeti, depolama alanları ile de uyumlamakta ve bütüncül bir şıklık söz konusu olmaktadır. İddialı bir tasarım olarak, orta ve üst düzey ofislerin aradığı enerjiyi sunabilir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:200X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplı veya yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olarak iki alternatifli üretim yapılabilir.

Lamine kaplı ürünlerin kenarları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER