Aria Banko- PLN-7335

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Şeffaf Tasarım Anlayışı

Camın verdiği şeffaflığı tasarım anlayışının bir simgesi olarak kullanan Aria Laminant Banko, samimiyet ve sıcaklık hedefleyen tasarımların ortak özelliği olarak ahşap dokusuna öncelik tanımıştır. Bununla birlikte dairesel formu, fonksiyonelliğini ön plana çıkarır. Esnek bir çalışma alanı ifade eden, kısıtlı alanları daha verimli birer çalışma alanına dönüştüren tasarım, metalik hisli laminant kaplama detayları ile modernliğe gönderme yapıyor.

Genç ve dinamik bir duruşu rotaya çıkaran modern ayrıntılar, tasarımın bir üst seviyeye taşınmasını sağlıyor. Bu sayede daha enerjik bir çalışma alanı tesis edilebiliyor.

Altın Çağını Yaşayan Zarafet

Aria Laminant Banko tasarımın ön plana çıkan özelliklerinden bir ide zarafetidir. Camın inceliğinden, diğer ayrıntıların estetik anlayışından aldığı zarafeti, en güzel şekilde yansıtıyor ve bu sayede günümüz trendleri ile de uyum gösteren bir stil ortaya çıkıyor.

Tasarımın özgünlüğü ise ofiste arzu edilen benzersizliği sağlayacaktır. Ayrıntıları ile farklılaşan, formu ile estetik görünüm yakalayan bankonun, kendine has bir duruşu var. Bu duruş sayesinde pek çok nitelikli büro, bankonun şık ve şeffaf tasarım anlayışından faydalanıyor.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:380X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri laminat kaplıdır.Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER