Armenos İkili Çalışma Masası- PLN-3301

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Ofisinizde Zarif Bir Dokunuş

Çoklu çalışma masası tasarımlarında genellikle gördüğümüz mesafeli ve kasvetli havayı bir kenara bırakıyoruz ve insanın içini ısıtan sıcaklığının yanı sıra zarif görünümü ile daha verimli bir çalışma alanı yaratmayı başaran Armenos Çoklu Çalışma Masası- PLN-3301 ile tanışıyoruz.

Tasarımın en dikkat çeken özelliklerinden biri ahşap dokusu ve buna eşlik eden renk alternatifleri oluyor. Üstelik tasarım, şık aksesuarlar ile desteklenmiş ve zarafetini modern bir hava içerisinde sunuyor.

İhtiyaçlara Cevap Veren Kurgulama

Çoklu çalışma masaları, pek çok farklı şekilde kurgulanabiliyor. Armenos Çoklu Çalışma Masası- PLN-3301'de ise hem farklı bir kurgulama görüyoruz, hem de operasyonel anlamda hız ve beceri kazandıran bir tasarım ile karşılaşıyoruz.  Bu sayede ofiste işler daha hızlı yürüyor ve daha fazla başarı elde edilebiliyor.

Masa üstünde kullanılan bölücü paneller ise odaklanmayı kolaylaştırırken, aynı zamanda kullanıcılara esneklik de kazandırıyor. Mevcut entegre depolama alanları ise kolay ulaşılabilirliği ve geniş hacmi ile önemli bir unsur olarak değerlendirilebilir. Hem estetik anlayışı güçlü olan hem de ofisin havasını tazeleyecek olan tasarım, pek çok farklı tarzın bir tamamlayıcısı olabilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X360X75h

DOLAP SETİ:160X40X120h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER