Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3311

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

İş Verimini Yükselten Çözümler

Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3311, serinin geneline hâkim olan konfor anlayışını, önemli üstün özellikler ile bir araya getiriyor. Bu tasarımda pek çok önemli özelliğin bir araya getirilip, ofiste iş verimini artıracak önemli bir etki oluşturduğunu görüyoruz.

Hem entegre depolama alanları, hem elektronik teknolojilere uygun çözümleri, hem odaklanmayı kolaylaştıran bölücü panelleri, hem de pratik ve şık aksesuarları, bu tasarımın iş verimliliğine doğrudan etkide bulunmasını sağlıyor. Her bir kullanıcısına konforlu çalışma alanı tesis ederek, operasyonel süreçleri de pratikleştirmesi, en önemli özelliklerinden biridir.

Ofisinize Dinamik Bir Dokunuş

Her çalışma alanının dinamizme ihtiyacı vardır. Aranan enerji ve motivasyonu ise bu tasarım sağlayabiliyor. Altın çağını yaşayan bu enerjik tarz, hem iddialı hem de dekoratif mobilyalara sahip olmamıza imkân tanıyor.

Günümüzün hızla değişen ve gelişen çalışan niteliklerine kolayca hizmet edebilecek olan, özgünlüğü ile de şık bir ofisi mümkün kılan çalışma masası ofisler için önemli bir seçenek. Pek çok önemli özelliği bir araya getirip, çalışanları destekliyor, başarı oranlarını da artırıyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X160X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER