Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3315

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Sade ve Şık Görünüm

Sadeliğiniz, modernliğinden ve sıcacık ahşap dokusundan alan Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3315, çokça çalışanı bir arada, düzen içerisinde çalışabilmeye yöneltiyor. Bunu büyük bir konsantrasyon içerisinde yapmayı mümkün kılan tasarım, sadeliğinden, ahşap dokusu ile sahip olduğu soft renk çeşitliliğinden alıyor.

Bölme panelleri, masa ayakları ve benzeri unsurları ise masanın estetik ve şık duruşunu belirliyor. İncelikli detayları ile göze hoş görünen bir tasarım olmanın ötesinde fonksiyonellik de sağlıyor. Şöyle ki; operasyonel şirket süreçlerini hızlandıracak, bununla birlikte bireysel anlamda ise odaklanmayı artıracak bir kurguya sahiptir.

Modern ve Enerji Dolu

Önemli özelliklerinden biri olan modern çizgileri, tasarımın enerjisini de artıran bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede daha genç bir görünüm elde ediyor ve çağın gereklerine de kolayca uyum sağlayabiliyor.

Teknolojik çözümlere sahip olması, elektronik cihazların kullanımını kolaylaştırmakta, gelecekteki ihtiyaçlara da cevap verebilecek potansiyelde olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple de enerjisi yüksek, ofise renk katacak bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Daha verimli bir şekilde gerçekleştirilen projeler için, doğru ofis mobilyalarını seçmek gerekiyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ALTILI ÇALIŞMA GRUBU:480X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER