Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3309

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Şık ve Konforlu

Elegant serisi ürünlerinin tamamında olduğu gibi, bu tasarımda da şıklık ve konfor ön plana çıkıyor. Enerjisini, konfor ile bir araya getiren çoklu çalışma masası, son derece şık ve özel bir görünüme sahip. Sadeliğini renklerin enerjisi ile ön plana çıkaran, bunu yaparken, kullanıcılarına da konsantrasyonu kolaylaştıran bir çalışma alanı sunan tasarım, modern bir görünüm ile karşımıza çıkıyor.

Yenilikçi bakış açısı, Elegant Çoklu Çalışma Masası- PLN-3309, modern ve fonksiyonel kılıyor. Bunu hem çalışma alanlarını ayıran bölücü panellerin tasarımlarından anlayabiliyoruz, hem de elektronik donanıma uyum sağlayabilen çözümlerinde gözlemleyebiliyoruz.

İş Verimini Yükselten Tasarım

Bir ofis mobilyası tasarımından beklenen en önemli özellik, verimliliğe olan katkısıdır. Bu özelliği net bir şekilde görebildiğimiz tasarım, kullanıcılarına sağladığı konfor ve benzersiz çözümleri ile konsantrasyon artırıcı bir destek olacaktır.

Ofis trendlerine uyum sağlayabilen, hatta olası değişkenlere de kolayca uyum sağlayabilecek tasarım, günümüzün yüksek nitelikli çalışan profiline de kolayca adapte olabilir. Nihayetinde çalışanları memnun edecek, motivasyon artırıcı bir unsur olacaktır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:160X160X75h

DOLAP SETİ:80X40X190h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER