Epsilo İkili Çalışma Masaları- PLN-3318

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Fonksiyonel Ofisler

Fonksiyonellik bir ofisin temel ihtiyaçlarındandır ve Epsilo Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3318, bu özelliği ile ön plana çıkar. Hem entegre birimleri ile bunu sağlar, hem de ayırıcı panellerinin estetik duruşu ile… Dolayısıyla odaklanmayı kolaylaştıran, işleyişe katkı sağlayan ve dolayısıyla da işletmeye değer katan bir tasarımdan söz ediyoruz.

Diğer taraftan tasarım, yenilikçi bir anlayışı ifade ediyor. Renkleri, her bir detayı ve tarzı ile bunu gözler önüne seriyor. Muhteşem renk çeşitliliğini, ahşabın sıcak dokusu tamamlıyor ve beraberinde teknoloji de geri planda bırakılmıyor.

Elektronik Cihazlara Uyum Sağlayan Tasarım

Teknoloji günümüzün olmazsa olmaz bir parçasıyken, ofisler için çok daha önemli bir kavram. Bu sebeple teknolojiye uyum sağlayabilen ofis mobilyalarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyaca cevap verdiği gibi, yeniliklere de uyum sağlayabilen bir ürün ile karşı karşıyayız.

Elektrifikasyon çözümleri, modern çizgileri, konforlu çalışma alanı ve pratik depolama bölümleri bu tasarımın modern yüzünü gözler önüne seriyor. Tüm bunları zarafetinden ödün vermeden yapıyor olması ise kullanıcısına mükemmel bir çalışma alanı vadediyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:160X160X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER