Up Yükseklik Ayarlı Çoklu Çalışma Masası- PLN-3337

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Yeni Konfor Anlayışı

Günümüzde ofisler, çok daha modern, çok daha teknolojik ve yenilikçi bir bakış açısı ile organize edilmiş durumda. Bu anlayışa hitap eden tasarımı ile dikkat çeken Up Yükseklik Ayarlı Çoklu Çalışma Masası- PLN-3337 ise pek çok farklı renk alternatifi ile bu tarzını destekliyor.

Pek çok çalışanı, konforlu bir tasarım ile bir araya getirip, operasyon becerisini maksimuma çıkarmayı başaran çoklu çalışma masası, son dönemlerin en ilgi gören modellerinden biri… Çağın ihtiyaçlarına cevap verebiliyor olması, teknolojinin gerisinde kalmayıp, elektronik çözümleri ile göz kamaştırıyor olması, unutulmaması gereken özelliklerinden biridir.

Özgür Ruhlu Bir Ofis

Hem birbirinden bağımsız, hem de birlikte hareket etmeyi kolaylaştıran özelliği ile bağımsız birimlerin beraberliğini yansıtıyor. Bu durumda her bir entegre sistemi ile tasarımın ne kadar pratik bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Masa üstü bölmeleri ile konsantrasyonu mümkün kılarken, kişileri de birbirinden uzaklaştırmıyor.

Nihayetinde enerjisi hep yüksek, ofisi hem canlı tutacak bir tasarım var karşınızda. Modern duruşu ile canlılığını gözler önüne seriyor ve büroların neşe kaynağı olabiliyor.

Teknik Bilgi
Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER