Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3317

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Zarif ve Sade Tasarım

Tasarım çizgisine baktığımızda hem masa ayakları gibi detaylarında zerafet görüyoruz, hem de genel görünümünün sadeliğini fark ediyoruz. Bununla birlikte Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3317, konsantrasyonu yüksek tutan, dolayısıyla da bir ofis için aranan temel özelliği sunan bir tasarım haline geliyor.

Sadeliğini modern bir anlayış ile birleştirmesi ise günümüzde hızla yükselen çalışan niteliklerine uyum sağlayabilecek bir sistem anlamına geliyor. Hem elektronik cihazlara uyumluluğu, hem de çalışanlara sağladığı geniş imkânlar ile Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3317, günümüzün en fonksiyonel tasarımlarından biridir.

Konforlu Bir Deneyim

Konfor, iyi bir çalışma alanında olması gereken temel özelliklerdendir. Bu sebeple de bu çalışma masasının üretim sürecinde, konforlu sonuçlar elde etmek üzere hareket edilmiştir. Nihayetinde ise bir arada çalışmayı kolaylaştırırken, rahatlığı da ön planda tutan, organize olmayı kolaylaştıran ve odaklanmayı sağlayan sonuçlar elde etmek mümkün olmuştur.

Çoklu çalışma masası yenilikçi bakış açısına sahiptir ve renk alternatifleri ile de göz dolduruyor. Ofisler için ise modern bir dokunuş olarak değerlendirilebilir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:280X160X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER