Armenos Çoklu Çalışma Masası- PLN-3302

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Günümüzün Çalışan Profiline Uygun

Armenos Çoklu Çalışma Masası- PLN-3302, günümüzün üstün becerilere sahip çalışan profiline uyum göstermesi ile farklılaşıyor. Basit fakat fonksiyonel tasarımı ile çalışanların ihtiyaçlarına pratik bir şekilde cevap verebiliyor. Bu durum ise tasarımın iş verimini oldukça yükselten bir unsur olarak değerlendirilmesini sağlıyor.

Çeşitli iş alanlarına uyum gösterip, ihtiyaçları karşılama konusunda da yüksek başarı gösteren çoklu çalışma masası, tasarım dili ile bize profesyonel bakış açısını yansıtıyor. Günümüzde ofis gibi çalışma alanlarında işleyiş sürekli güncelleniyor ve sürekli bir yenilenme hali gözleniyor. Armenos Çoklu Çalışma Masası- PLN-3302 ise bu durumda değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek niteliktedir.

Yenilikçi Tasarım

Tasarımın yenilikçi bakış açısını gördüğümüz fonksiyonel özelliklerinin başında, elektrifikasyon çözümleri geliyor. Bunu takip eden entegre depolama birimleri ise büyük bir konfor sunuyor. Kullanıcısına çevresine hâkim bir şekilde çalışma imkânı tanıyan tasarım, kıvrımlı detayları, keskin çizgilerle bir araya getirerek, estetik bir görünüme kavuşuyor. Hem kullanışlılığını, hem de estetik anlayışını gözlemleyebildiğimiz Armenos Çoklu Çalışma Masası- PLN-3302, ofislerin yenilikçi yüzünü ortaya koyuyor.

Çoklu çalışma masaları ve diğer ofis mobilyaları modelleri hakkında daha detaylı bilgi almak için kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:320X160X75h

DOLAP SETİ:80X40X160h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER