Atlas Banko - PLN-7324

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Klasik Bir İhtişam

Ofisin genel ihtişam arz eden tasarımına kolayca adapte olabilecek olan Atlas Banko, ahşabın yoğun olarak kullanıldığı, ağırlığı ve otoritesi olan bir tasarımdır. Bununla birlikte tecrübesini ortaya koyuyor, tecrübeli bir imaj çiziyor. Bu da genel bir güven verici etkinin oluşturulması demektir.

Tüm ağırbaşlı duruşunu, modern tasarımsal çizgiler ile bir araya getiren bankonun, profesyonelliği yenilikçi bir bakış açısı ile birleşiyor. Bu durumda da elektronik sistemlere uygun çözümler devreye giriyor ve şıklık teknoloji ile buluyor.

Fonksiyonel Çözümler

Hem kapasitesi ile fark yaratan, çokça çalışana bir arada uyumlu bir çalışma alanı sunan, hem de çeşitli pratik detayları ile esnek bir çalışma alanı sağlayan tasarım, rahatlıkla fonksiyonel olarak nitelenebilir.

Hem huzurlu ve sakin, hem de şeffaf bir çalışma alanı tesis etmek için Atlas Banko tasarımının gücünden faydalanılabilir. İç içe geçmiş çalışma alanlarını ifade eden ve bunu uyumlu bir şekilde organize eden ofis mobilyası, dengeli bir kurgulanış biçimine sahiptir. Yani göz yormayan, aksine problem çözücü imajı oluşturur niteliktedir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:180x70x115h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplı veya yonga levha üzeri doğal ağaç kaplamalı cilalı olarak iki alternatifli üretim yapılabilir.

Lamine kaplı ürünlerin kenarları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER