Atlas Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3334

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Simetrik ve Düzenli

Simetri, düzenli bir ofis için önem taşıyan bir kavramdır. Buna riayet eden tasarım anlayışı, Atlas Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3334'ü karşımıza çıkarıyor ve geometrik ayrıntıların, zarif dokunuşlar ile dans etmesine tanıklık diyoruz. Kıvrımlarla desteklenmiştir ve konforu elden bırakmayan bir çalışma alanı çıkıyor karşımıza.

Motivasyonu artırıcı etki yaratan tasarım dili, farklı renkler ile kombinlenebiliyor. İkili renk seçimleri ile ofise hareket kazandırmak da mümkün. Bu hareketlilik, dinamik bir enerji, genç bir bakış açısı ifade edeceğinden, operasyonel anlamda da bir hareketlilik anlamına gelir.

İddialı Ayrıntılar

İddialı bir stil, ofiste göz doldurucu görünüm sağlar. Bu tasarımın en belirgin özelliklerinden biri olan iddialı duruşunu, ayrıntıları ortaya çıkarıyor. Çekmece kulplarından, çalışma alanlarını ayıran panellere kadar her bir detayında bu özelliği görebiliyoruz.

Depolama alanlarının kapasitesi ve konumlanması konusunda da yine iddialı seçimler yapılmış. Çekmeceler ile depolama alanı ihtiyaçları karşılanırken, masa altında kolay ulaşılabilir şekilde tasarlanmıştır. L forma sahip masanın, organizasyon kabiliyetini artırıp, kullanıcısını daha özgür kılacak olması da göz ardı edilemeyecek özelliklerinden biri…

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:320X240X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER