Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3312

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Verimli Çalışma Alanı

Ofiste beklenen, verimli bir çalışma alanının sağlanmasıdır ve bunu sağlarken de tercih ettiğimiz mobilyalar büyük bir rol oynuyor. Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3312, stratejik konumlandırması ile çalışanların odaklanmasını kolaylaştırıyor. Bunu estetik bir şekilde hayata geçiriyor olması ise göz kamaştıran bir etki ortaya çıkarıyor.

Konsantrasyonda büyük rol oynayan tasarım anlayışı, bu çoklu çalışma masası tasarımında bir bütün olarak karşımıza çıkıyor. Hem estetik anlayışa sahip, tam de fonksiyonel… Konfor ise en önemli özelliklerinden biri… Değişen personel niteliğini destekleyen yapısı, konforlu çalışma alanı tesis etmesi sayesinde, belirgin bir farklılık ortaya koyuyor.

Teknolojik Özelliklere Sahip

Elektronik sistemlere uygun çözümler sunması, ek depolama alanlarına sahip olması ve yenilikçi duruşu ile günümüzün ofis mobilyası anlayışına hitap ediyor. Bunu yenilikçi ve teknolojik bir şekilde yapıyor olması ise farklılığını ortaya koyan özellikleridir.

Nihayetinde tasarımın özellikleri bize gösteriyor ki, genç, dinamik ve oldukça yüksek bir motivasyon unsuru ile karşı karşıyayız. Operasyonların yönetimi açısından da bir avantaj olarak değerlendirebileceğimiz bu durum, ofis mobilyası seçiminde göz ardı edilmemelidir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ÜÇLÜ ÇALIŞMA GRUBU:260X160X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER