Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3314

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Fonksiyonel ve Konforlu

Ofis mobilyalarında aranan temel özellikler, fonksiyonellik ve konfordur. Her ikisini de bir arada görebildiğimiz Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3314, modern çizgisini bozmadan fonksiyonel olmayı başarıyor. Üstelik bunu konforu da sağlayarak yapıyor. Kullanıcılarına bireysellik sağlarken, operasyonel yönetim anlamında da kolaylıklar sağlıyor.

Entegre sistemler olarak sunulan geniş depolama alanları, geniş ve konforlu masa yüzeyi ve odaklanmayı sağlayan ayırıcı paneller sayesinde ofiste daha yüksek bir konsantrasyon ve verimlilik elde edilebilir.

Enerjik Görünüm

Hem renk seçenekleri sağlıyor bu enerjiyi, hem de tasarımın şekli ve mobilyanın konumlanma stili… Renk seçenekleri ise yine enerji konusunda önemli bir etken… Birbirinden çarpıcı renkler ile tamamlanabilen Elegant Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3314, genç bir görünüme bürünüyor. Bu nedenle de verimliliği yüksek bir ofis ortamının tasarlanmasında oldukça etkili olacaktır.

Tasarımda dikkatimizi çeken genç duruşu, teknoloji ve yeniliklere uyumlu olma özelliği takip ediyor. Elektronik sistemlere kolayca adapte olabilen ve organize bir ofiste ihtiyaç duyulacak tüm imkanları sunan çalışma masası, operasyon becerisini de artırıyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ETAJERLİ İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:180X320X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER