Epsilo Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3322

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Enerjik ve Kendinden Emin

Kendinden emin bir duruş, ofis mobilyalarında büyük bir önem taşıyor. Çünkü mobilyalar ile elde ettiğiniz imaj, aslında işletmenizin ya da kurumunuzun da imajıdır. Epsilo Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3322 ise hem kendinde emin bir duruşa sahip, hem de enerjik bir tasarım dili ile karşımıza çıkıyor. Her bir çizgisinde sezebildiğimi enerjisi, daha dinamik ve daha genç bir izlenim oluşturuyor.

Enerjisini destekleyen renk alternatifleri ise dikkat çekici bir ofis seçimi olmasını sağlıyor. Masa ayaklarından, çekmece kulplarına ve hatta bölücü panellere kadar tüm detayları ise gençliğinin birer göstergesi olarak değerlendirilebilir.

Hem Konforlu Hem Profesyonel

Konfor anlayışı, ofis mobilyası tasarımlarında göz ardı edilmemesi gereken önemli bir özelliğe dikkat çekiyor. Verimli ofisler hayal ediyorsak, konfora büyük bir önem vermemiz gerekiyor. Çalışmayı pratik hale getiren bir kurgu, ofis mobilyası, özellikle de çalışma masası için oldukça önemlidir.

Buna eşlik eden profesyonel görünüm ise bahsettiğimiz muhteşem kurgulama ile birlikte geliyor. Karakteristik çizgileri, tasarımın profesyonelliğinde oldukça etkili görünüyor. Özenli detayları, tasarımı orta ve üst seviye ofisler için uygun kılıyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ETAJERLİ DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER