Epsilo İkili Çalışma Masası- PLN-3319

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern Ofisler

Modern tasarımlar, teknoloji ile uyumu ve enerjisi ile daha dinamik bir ofis ortamı inşa edebilir. Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3319 da bahsettiğimiz bu modern atmosferi sunuyor bize. Hem estetik bir görünümü var bu tasarımın, hem de modern detaylar ile zenginleştirilmiş durumda.

Renk alternatifleri ve ahşap dokusu ise en dikkat çeken özelliklerindendir. Birbirinden güzel, birbirinden canlı ve heyecanlı renk seçenekleri karşımıza çıkıyor. Buna eşlik eden ahşap dokusu ise sıcaklık ve samimiyet kazandırıyor.

Entegre Dolaplar

Entegre dolaplar, bu çalışma masası için geniş depolama alanları sunuyor. Bu durum büyük bir fonksiyonellik kazandırıyor. Beraberinde ise teknolojik sistemlere uyum sağlamasını mümkün kılan detaylar görüyoruz. Elektrifikasyon çözümleri bunun en önemli örneği…

Konforlu bir çalışma alanı elde etmek isteyenler için tasarlanan, bunu yenilikleri takip ederek gerçekleştiren Epsilo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3319, kullanıcılarını büyük bir konsantrasyon ile bir arada tutmayı başarıyor. Yani hem organize olmayı kolaylaştırıyor, hem de bireysel olarak odaklanmayı daha kolay kılıyor. Şahane aksesuarları ise çalışma masasının en göz alıcı ayrıntılarıdır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ETAJERLİ İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:180X320X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER