Karma Çalışma Masası- PLN-4323

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Net Çizgilere Sahip Tasarım

Net bir tasarım, belirgin özellikler ve detaylardan arındırılmış soft bir tasarım… Karma Çalışma Masası- PLN-4323 ifade eden tüm bu özellikler, onun sıcak ahşap dokusunu ön plana çıkarmaktadır. Çalışma ortamının daha sıcak ve daha samimi görünmesi, çalışırken verimliliği artırıcı bir unsur olarak devreye girmesi bu sayede mümkün olmaktadır.

Renk seçenekleri ile birlikte sunulan tasarım, aksesuarların minimum düzeyde tutulduğu, çalışma yüzeyinde ise engel teşkil edebilecek bölme ve benzeri unsurlardan arındırılmış niteliktedir.

Akıllıca tasarlanmış elektrifikasyon çözümleri ise daha fazla pratiklik kazandırıyor, masa üzerinde düzen sağlanmasını mümkün kılıyor. İdeal çalışma masalarından farklılık olarak ön tarafı oval biçiminden ziyade düz ve dikdörtgen biçiminde masa oluşudur.

Fonksiyonel ve Profesyonel

Tam anlamı ile profesyonellerin tercihine uygun, çalışma alanını konsantrasyon bozucu unsurlardan arındırır nitelikte bir çalışma masası olarak karşımıza çıkıyor. Fonksiyonelliği sayesinde, iş yaşamında büyük bir hız ve başarı kazandırabiliyor. Tam da bu sebeple profesyonellerin tercihi Karma Çalışma Masası- PLN-4323'den yana oluyor.

Geometrik detaylarını ahşabın sıcaklığı ile bir araya getirip, farklı niteliklere sahip olsalar da hemen hemen her ofise dekoratif olarak uyum sağlayabiliyor. 

 

Teknik Bilgi

AHŞAP AYAKLI ÇALIŞMA MASASI

MASA :140X75X75h

SEHPA:50X50X45h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER