Karma Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3332

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Dengeli Tasarım

Enerjik ve profesyonel görünümün dengeli bir şekilde kombine edildiği, hareketli ofislere hitap eden ve bunu profesyonel bir bakış açısı ile ortaya koyan tasarım, yeni nesil ofis anlayışına hitap ediyor. Modern tasarımsal çizgiler görürken, aynı zamanda klasik fonksiyonelliğin izlerine de rastlıyoruz. Şık detayların, göz alıcı çözümler ile desteklendiğini ve bu sayede daha konforlu bir kullanımın mümkün kılındığını görüyoruz.

Dengeli tasarım anlayışını yansıtan tüm bu özelliklerin, pek çok renk ile tamamlanabilmesi ise önemli bir avantaj. Büro tasarımları farklılaşabilir ve karakteristik tarzlar karşımıza çıkabilir. Karma Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3332 ise renk ve desen alternatifleri ile bu duruma uyum sağlayabilir.

İlham Veren Detaylar

İlham verici ayrıntılar, en dikkat çeken tasarım özellikleridir. Tamamlayıcı aksesuarların şıklığı, özellikle de çekmece kulplarının uyumu bu aşamada ilk göze çarpanlar oluyor. Beraberinde, günümüzün üstün nitelikli çalışanlarına hizmet eden, fonksiyonel ayırıcı panellerin varlığı fark ediliyor.

Bu tasarım anlayışı ile kişilerin birlikte çalışmaları kolaylaştırılırken, konsantrasyon problemleri yaşanmasının da önüne geçiliyor. Bağımsız alanların özgürlüğünü, organize edici unsurlar tamamlıyor ve işlevsel bir yapı ortaya çıkıyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ALTILI ÇALIŞMA GRUBU:480X140X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER