Karma İkili Çalışma Masası- PLN-3331

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

İlham Verici

İlham verici tasarımı, düzen sağlayıcı görünümü ile Karma Çoklu Çalışma Masası- PLN-3331, her ofisin ihtiyaç duyacağı fonksiyonel bir parça… Operasyon ihtiyaçlarına cevap verebilecek, hareket kabiliyeti sağlayan ve pratiklik sunan tasarım, yenilikçi bir anlayış ile hayata geçirilmiştir.

Modern çizgileri, en önemli tasarımsal özellikleriyken, bunu entelektüel bir duruş ile destekliyor, bunu konumlandığı ofisin karakterine de yansıtıyor. Yeni nesil ofis anlayışı ile bütünleşen yapısı, önemli fonksiyonel özellikler, aksesuar seçimleri ve depolama alanları ile destekleniyor.

Şık Aksesuar Seçimleri

Özellikle kulp seçimleri, ayırıcı bölümlerin sadeliği ve depolama alanlarının konumlanması, tasarımın en önemli detaylarıdır. Şık aksesuarların zenginleştirdiği çalışma masalar, daha farklı depolama unsurları ile desteklenebiliyor ve daha da fonksiyonel bir hal alabiliyor.

Geometrik detayların, modern bir karakter ortaya koyduğu tasarımda, çokça renk alternatifi karşımıza çıkıyor. Pek çok ofis tarzına kolayca adapte olabilmektedir ve bu sayede ofisler için bir tür tamamlayıcı unsur olarak değerlendirilebilir. Ayrıca üretken bir bakış açısının ürünü olduğu için, ofislerin aradığı taze kan olacaktır ve enerji verici bir destek olarak nitelendirilebilecektir.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:140X140X75h

KESON:45X45X60h

DOLAP SETİ:80X40X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER