Like Çoklu Çalışma Masası- PLN-3325

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Elit Bir Çalışma Alanı Tasarlayın

Elit bir çalışma ortamım yaratırken, Like Çoklu Çalışma Masası- PLN-3325'in fark yaratan tasarımından da faydalanabilirsiniz. Zengin aksesuarları, özellikle gösterişli masa ayakları ile çekmece kulpları, arzu ettiğiniz özel görünümü sağlayacaktır.

Bununla birlikte masanın kurgusu, pek çok kişiyi bir arada verimli bir şekilde çalışmaya itiyor. Dolayısıyla ofiste konfor ve uyumu bir arada sunuyor. Tasarımın, kurgusal yapısı, kişilerin hem birlikte çalışmasını kolaylaştırıyor, hem de birbirinden bağımsız bir şekilde odaklanmasını kolaylaştırıyor. Bu şekilde de özel, elit ve farklı bir imaj ortaya çıkıyor.

Ofisinizin Motivasyon Kaynağı

Tasarımın verdiği enerji, bir ofisin en önemli ihtiyaçlarından biri olan motivasyonu da beraberinde getiriyor. Hem pek çok renk alternatifi ile birlikte karşımıza çıkması, hem de tasarımsal bakış açısı ile Like Çoklu Çalışma Masası- PLN-3325, çalışanlar için önemli bir motivasyon kaynağıdır.

Yeni nesil bir ofis anlayışını karşımıza çıkaran ve bunu modern bir çizgide tasarlayan çalışma masası, net ve kararlı bir imaja sahip. Dolayısıyla kullanıcılarına da bu imajı kazandıracak, muhteşem bir ofis detayı olacaktır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X320X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER